עגלת הקניות שלי

אודותינו

אודותינו

חברת MoringaVi צמחה מתוך האמונה כי הטבע אוצר בתוכו שלל מפתחות לפתרון בעיות הנפש והגוף כך שהשילוב הנכון בין מוצרים טבעיים לתזונה נכונה הוא המפתח למרבית פתרונות בעיות הבריאות, תחלואי הגוף ומניעתן של אותן המחלות מבעוד מועד.

כיום, בעולם הגלובלי והמתקדם בו יכולות המסחר השתפרו פלאים, השינוע והידע הרפואי נהיו נגישים מאי פעם, יש באפשרותנו להנות משילוב של ידע רפואי עתיק חוצה יבשות עם גיבוי מדעי מתקדם ובכך להביא לכם את הרפואה הצמחית האפקטיבית והעוצמתית ביותר לטיפול יעיל והרמוני עם הגוף.
עץ המורינגה הוא מהעצים העשירים ביותר בממלכת הצומח והוא נמנה עם אותה קבוצה מצומצמת ומכובדת של מזונות-העל, אשר מתבלטים בעוצמת הריפוי המקיף והעמוק שלהם ובטיפול מניעתי.
אנחנו בחברת " +MoringaVi " נעננו לאתגר לפתח, לייצר ולספק מוצרים המתבססים על עוצמת המורינגה בשילוב מיטב צמחי המרפא ומזונות העל שיש לעולם להציע, אשר בוססו בצורה מדעית, וכמובן נבדקו ונארזו ע"י מיטב המעבדות בישראל, בכדי לרפא ולשפר את בריאותינו ובריאות הסובבים אותנו.
אנחנו שמים דגש מיוחד על הסביבה, אם תוך שמירה על הסביבה וכבוד רב לטבע ועד הוגנות עיסקית ובין אישית, שמירה על כבוד הדדי ונטיעת אינטרסים משלימים עם הסובבים אותנו.
הקו המנחה אותנו בעבודה מול חברות, ספקים ולקוחות קצה הוא מציאת מודל שמתבסס על רווחיות והפרייה הדדית של כל הצדדים תוך שמירה על רמת שירות גבוהה, איכות מוצרי גלם לא מתפשרת ויצירת סביבת עבודה מפרה בריאה וחיובית.
אשת המקצוע שעומדת מאחורי חברת MoringaVi ומובילה את התהליכים המקצועיים בחברה היא ד"ר שרה ברק.
עם ניסיון מקיף של 40 שנה בתחום הרפואה הקונבנציונאלית, האלטרנטיבית והמשלימה. בנוסף, ד"ר שרה מומחית בטיפול טבעי בגאוט.
שרה מביאה השקפת עולם מתקדמת שמבוססת על ניסיון וידע רב ממגוון רחב של תחומים כגון: הרפואה המערבית, הרפואה הסינית, הדיקור, תוספי תזונה וצמחי המרפא ובכך מצליחה לעשות שילוב הרמוני בין כל התורות ובניית מפה ברורה שעוזרת להגיע ליעד הנכסף, בריאות הגוף והנפש.
אנחנו בטוחים שתמצאו את מוצרינו יעילים עד מאוד ושימושים ואף תשתפו את הסובבים אתכם באותם מוצרים איכותיים, בטוחים ועוצמתים.
בברכת בריאות,
חברת MoringaVi

 אני מעוניין לקבל מידע בדוא"ל

רחוב נמל יפו 28
תל אביב-יפו
מיקוד 6803339

עדכונים ותגובות