עגלת הקניות שלי

Legout הכל על גאוט במקום אחד

Legout הכל על גאוט במקום אחד

מתוך ההבנה שהגיע הזמן לפנות מקום של כבוד למחלת הגאוט ולנזקי חומצת השתן בדם ולהקדיש לבעיות אלו את תשומת הלב הראוייה – השקנו את מותג Legout (לגאוט) .

Legout הוא מותג חדש מבית חברת מורינגה-וי אשר מוקדש כולו למחלת הגאוט ומרכז ידע אמין, תמיכה אישית וטיפול טבעי במחלה ובגורמיה.

בעקבות צורך אישי של אמא שהיא גם מטפלת (ד"ר שרה ברק), אשר ראתה כיצד בנה סובל מהמחלה ומתופעות הלוואי של התרופות שצרך, צמחה לפני עשור שיטת טיפול טבעית וחדשנית בגאוט שמתרכזת בהבנת המחלה והחולה, בפיתוח אורח חיים מותאם ויישים לסובלים ממנה ושימוש בתוספים טבעיים שמטפלים במקביל גם בשורשי המחלה וגם בסימפטומים שלה.

שיטת טיפול זאת אשר עזרה לבנה של ד"ר ברק לצאת ממעגל הכאב, מהווה את היסודות והעקרונות המובילים של מותג Legout והם- מסירות, נתינה וריפוי טבעי.

מותג LEGOUT (לגאוט) עוסק במתן ידע איכותי ועדכני ומוצרים טבעיים לטיפול אפקטיבי בגאוט ובחומצת השתן – אם כפתרון מרכזי או כפתרון תומך ומשלים לטיפולים ותרופות קונבנציונאליות.

תחת קורת הגג של LEGOUT, אנחנו מייצרים מוצרים איכותיים שעומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של רפואה הטבעית בארץ ובעולם.

משמעות השם Legout –

משמעות השם Legout היא כפולה –

1. המהות של המותג – כשמו כן הוא, מותג שכולו מוקדש לגאוט

2. המטרה של המותג – שימוש בשתי מילים באנגלית Leg(רגל) ו- Out (בחוץ) מסמל על המטרה הטיפולית שלנו והיא להוציא כמה שיותר רגליים ממלכודת הגאוט. ובכך להשאיר את לקוחותינו בריאים יותר ומחוץ למעגל הכאב.

הלוגו:

הלוגו של המותג הוא האות g בצורת כף רגל שמוקפת בעיגול ירוק. משמעות הסמל היא היציאה ממעגל הכאב ומהתקפי הגאוט על ידי צעידה לכיוון הנכון והבריא.

המשפט של המותג הוא: "צועדים בעקבות בריאות"

בריאות היא לא רק יעד, בריאות היא בעיקר דרך, זאת דרך חיים בה עלינו לצעוד יום יום.

וכמו בכל דרך, גם בדרך זאת אנחנו צריכים כיוון. בכדי לעזור לך צעוד בדרך הנכונה ובכיוון הנכון והבריא עבורך, אנחנו מזמינים אותך לעקוב אחרינו ולצעוד בעקבותינו ובעקבות לקוחותינו הרבים שהצליחו להוריד את רמת חומצת השתן, לטפל בהתקפי הגאוט ופשוט לחיות חיים בריאים ובטוחים יותר.

אנחנו נדאג לעדכן אותך באופן שוטף בכל מה שקורה בעולם הגאוט וניתן שלל פתרונות טבעיים למחלה, הסברים בגובה העניים, הדרכות תזונה, מתכונים טעימים ומיוחדים, מחקרים, חידושים וטיפים חשובים על הטיפול הטבעי לבעיית חומצת השתן והגאוט. ובכך נגיע ליעד הנכסף – הבריאות של כולנו!

 

לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי לחץ כאן או התקשר 077-3013439

 

למידע על מוצרי מותג Legout לחץ כאן

 אני מעוניין לקבל מידע בדוא"ל

רחוב נמל יפו 28
תל אביב-יפו
מיקוד 6803339

עדכונים ותגובות