עגלת הקניות שלי

גאוט טיפול משולב בין תרופות לתוספים

גאוט טיפול משולב בין תרופות לתוספים

הטיפול המשלב בין תוספים טבעיים לתרופות

ישנם מטופלים הסובלים מגאוט אשר נוטים לטעות ולחשוב שחייבים לבחור בין הטיפול הקונבנציונאלי לטיפול הטבעי בפורמולות הצמחים הפלמורין והפרוטקטינול, אך אין כך הדבר.

ישנה גם דרך שלישית שהיא פחות מוכרת והיא השילוב בין התוספים הטבעיים לטיפול בתרופות הקונבנציונאליות כגון הפיבוריק, האלוריל והקולכיצין. הסיבה שמטופלים לא מודעים לאופציית טיפול זאת היא פשוט מכיוון שלרוב המטפלים והרופאים יכירו לעומק רק את אחת משתי אופציות הטיפול, או התרופות הקונבנציונאליות או התוספים הטבעיים וצמחי המרפא וכך ימליצו רק על מה שהם מכירים וידעו שאין התנגשויות בין הטיפולים השונים.

אך חשוב לדעת שמטפלים שמכירים את שני עולמות הריפוי מבינים שהטיפול בתוספים טבעיים לא רק שאינו מתנגש עם רוב התרופות אלא הוא תומך בטיפול, עוזר בשיקום ואף מגן על הכבד ואברי הגוף השונים. בייעוץ מדוייק ונכון אפשר לרתום את הטיפול הטבעי לטיפול הקונבנציונאלי ולהעצים את אפקטיביות הטיפול, לשפר משמעותית את המצב הבריאותי הכללי של המטופל ואף לטפל בבעיות נוספות שלעיתים מאפיינות את הסובלים ממחלת הגאוט.

בשילוב תוספים עם התרופות ניתן לקבל אפקט טיפולי טוב יותר בכמה אופנים שונים:

  1. השפעה מהירה יותר- הורדת הכאב, הדלקת והורדת חומצת השתן בטיפול משולב לרוב תהיה מהירה ואפקטיבית יותר.
  2. טיפול מקיף ומשקם- טיפול משולב יעזור מתמקדת בשורש הבעיה ולא רק בסימפטומים ובמקביל תורם לשיקום הגוף והמפרקים שנפגעו כתוצאה מהדלקת ונזקי חומצת השתן.
  3. הגנה טובה יותר- השילוב עם התוספים הטבעיים ייתן תמיכה והגנה טובה יותר על אברי הגוף השונים כגון הכליות, המעיים, הכבד וכלי הדם. במקביל הטיפול הטבעי יעזור באיזון מדדים של בדיקות הדם כגון איזון סוכר, כולסטרול, חומצת שתן והורדת מדדי דלקת.
  4. בטיחות טיפולית גבוהה – בטיחות טיפולית גבוהה יותר ע"י יכולת הטיפול הטבעי להתמודד עם חלק מתופעות הלוואי אשר לעתים עלולות להופיע בזמן הטיפול התרופתי.
  5. טיפול מונע טוב יעיל יותר- השילוב בין הטיפולים יעזור מאוד במניעה של הישנות ההתקפים ע"י הורדה של חומצת השתן במקביל להורדת מדדי הדלקת בגוף

 

 

היתרון של היכרות עם שני עולמות הרפואה הוא היתרון הגדול שלנו. עוד בשלב הייעוץ, ד"ר שרה ברק(Ph.D, R.N) בוחנת את הטיפול התרופתי שניתן לכל מטופל ומתאימה לו טיפול טבעי אפקטיבי ובטוח שיעזור למטופל/ת לצרוך טיפול מקיף, אפקטיבי ובטוח יותר. לעיתים, יתכן ומטופל נוטל תרופות שאינן מתאימות לטיפול הטבעי ולא נמליץ על הטיפול הטבעי לאותו מטופל אך נתמוך אותו בטיפים אחרים לטיפול שאינו טיפול בתוספים הטבעיים.

מעוניין לבחון את התאמת הטיפול עבורך? לחץ כאן=>

על הטיפול הטבעי שאנו מציעים:

הטיפול הטבעי אותו אנו מציעים הוא ע"י שימוש בפורמולות הטיפול הטבעיות במקביל להדרכה תזונתיתהטיפול יכול כאמור לשמש כטיפול עיקרי או כטיפול משלים לטיפול בתרופות מערביות. כל מקרה לגופו וכל מטופל מחליט בעצמו אם ברצונו לקחת את הטיפול כמענה ראשי או כטיפול משלים. בעת קבלת הטיפול אנו מספקים תמיכה מלאה למטופל תוך הכרה לעומק גם של דרכי הטיפול התרופתי המערבי ודרכי הטיפול הטבעי.

חשוב לציין שהטיפול הטבעי יכול להשלים את טיפול הקונבנציונלי בכך שהוא תומך באפקטיביות הטיפולית, תוך חיזוק מערכות הגוף השונות ותמיכה בהתמודדות עם תופעות הלוואי אשר לעתים עלולות להופיע בזמן הטיפול התרופתי.

יתרונות הטיפול של פורמולת הפלמורין – הפחתת היווצרות חומצת השתן, מניעת התקפי הגאוט, הורדת מדדי הדלקת בגוף, ניקוי הגנה ושיקום הכבד, טיפול בכאבי מפרקים.

יתרונות הטיפול של פורמולת הפרוטקטינול – ניטרול חומצת השתן, הגנה על איברים (לב, כלי הדם, כליות ומוח), הודת דלקות, טיפול ושיקום מפרקים שנפגעו, מניעת התקפי גאוט

 

להזמנות וייעוצים התקשר לטלפון 077-3013439 או בצע הזמנה באתר

 

-אין באמור בכתבה להחליף או להמליץ על טיפול תרופתי כלשהו ו/או ייעוץ עם רופא המשפחה

 אני מעוניין לקבל מידע בדוא"ל

רחוב נמל יפו 28
תל אביב-יפו
מיקוד 6803339

עדכונים ותגובות